Markizy tarasowe elektryczne

Markiza Tramonto w wersji ze sterowaniem ELEKTRYCZNYM z pilotem bezprzewodowym, który dodatkowo uprzyjemnia użytkowanie produktu. Jeżeli cenisz sobie komfort użytkowania - wybierz wersję ze sterowaniem ELEKTRYCZNYM.

Łatwe, automatyczne sterowanie bądź klasyczna korbka

Markiza balkonowa i tarasowa może być instalowana z wykorzystaniem klasycznego systemu sterowania, jak i wspomaganego silnikiem elektrycznym. W zależności od Twoich potrzeb oraz powierzchni balkonu czy tarasu, różne funkcjonalności mogą okazać się praktyczniejsze. W przypadku niewielkich, wąskich balkonów, świetnie sprawdzają się markizy, które rozwijane/zwijane są za pomocą korbki – wystarczy bowiem kilka ruchów, abyś mógł cieszyć się przyjemnym zacienieniem. Na dużych tarasach z reguły montuje się większe modele produktów, które są z natury cięższe i nieco bardziej angażujące w obsłudze - i właśnie ze względu na nie wprowadziliśmy do oferty moduły automatycznego sterowania za pomocą bezprzewodowego pilota.

Estetyczna i praktyczna markiza elektryczna

Wiosna i lato w Polsce pokazują różne oblicza — raz jest ciepło, raz chłodno, innym razem upalnie. Mamy dni z burzami, ale też okresy suszy. Z reguły jednak jest dość słonecznie, co z jednej strony cieszy, a z drugiej utrudnia codzienne funkcjonowanie — szczególnie właścicielom mieszkań z oknami skierowanymi na zachód lub południe. Aby zapobiec nadmiernemu nagrzewaniu balkonu albo wnętrza domu, warto osłaniać okna i inne przeszklenia. Markiza elektryczna to jedno z najlepszych rozwiązań. Jest wygodna w użytkowaniu, estetyczna, a do tego — łatwo ją złożyć i rozłożyć. Sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy i przekonaj się, dlaczego jeszcze warto zaopatrzyć się w ten produkt.

Markiza tarasowa elektryczna ochroni Twój dom przed słońcem

Problem zbyt mocno nagrzewających się tarasów i mieszkań oraz balkonów to zmora wszystkich, którzy nie lubią lub z jakichś powodów nie mogą funkcjonować w wysokich temperaturach. Małe dzieci, osoby starsze, chore — dla nich lato to uciążliwy okres, w którym szukają sposobów na to, aby choć trochę zacienić przestrzeń, w której spędzają większość dnia. Dostępny u nas produkt, jakim jest markiza tarasowa elektryczna, pozwoli szybko i bez wysiłku zatrzymać promienie słoneczne tam, gdzie tego potrzebujesz. Solidny materiał oraz doskonały design, a także bogata paleta kolorów umożliwiają wybór modelu idealnie dopasowanego do charakteru budynku czy wyglądu okien, tarasu lub balkonu.

Duża markiza tarasowa elektryczna 600 x 400 oraz w innych rozmiarach

W asortymencie sklepu Tramonto znajdziesz produkty w różnych rozmiarach. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się markiza tarasowa elektryczna 600x400. Mamy także warianty 300 x 250, 350 x 300, 300 x 250, 250 x 200 oraz 200 x 150, a nawet 160 x 120 na małe tarasy. Teraz możesz delektować się poranną lub popołudniową kawą w nawet najgorętsze dni na ulubionym balkonie. Markiza, dzięki solidnej konstrukcji, ochroni Cię również przed niewielkim deszczem i pozwoli cieszyć się możliwością spędzania czasu przed domem niezależnie od pogody. Zamów już dziś wybrany model, a jeśli masz dodatkowe pytania — zapraszamy do kontaktu.

Jest 193 produktów.

Aktywne filtry