Materiał na markizę

Mimo iż w miarę użytkowania rolety zewnętrzne działają prawidłowo, to jednak tkanina, z jakiej są wykonane, już nie spełnia Twoich oczekiwań? Rozważ wymianę poszycia na nowe! Jest to bardzo szybkie, a zarazem proste rozwiązanie, bez ponoszenia dużych kosztów. Wybierając dostępny tu materiał na markizę, możesz w krótkim czasie odświeżyć taras lub balkon.
Oferujemy Ci szeroki wybór kolorystyczny artykułów wodoodpornych, czyli zapewniających skuteczną ochronę przed deszczem. Dzięki specjalnej warstwie możesz też liczyć na to, że roleta jest odporna na działanie światła, zachowa więc na długo trwałość oryginalnych barw. Ponadto to rozwiązanie utrudnia wnikanie brudu i tłuszczu w strukturę, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie osłony w czystości przez lata.
Aby ułatwić Ci znalezienie właściwego produktu, tkaniny na markizy podzieliśmy je ze względu na rozmiar. Przejrzyj nasz wzornik i wybierz deseń, który najbardziej będzie komponował się z aranżacją balkonu czy tarasu. Jeśli nie wiesz, na jaki kolor czy wymiar materiału się zdecydować, chętnie Ci pomożemy!

Jest 85 produktów.

Aktywne filtry