Markizy tarasowe i balkonowe premium - w półkasecie

W prowadzonym przez nas sklepie internetowym proponujemy klientom różne rozwiązania w zakresie osłon zewnętrznych. Markizy Tramonto w wersji PREMIUM, zalecamy montować w miejscach, w których nie będzie żadnego zadaszenia — czyli np. na ścianie, gdzie nie ma podbitki dachu. Ma ona bowiem dodatkową osłonę, która chroni ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak deszcz czy brud. Po zwinięciu takiej markizy cały jej materiał będzie schowany w półkasecie. Na zewnątrz zostanie tylko falbana przednia. Jeśli obawiasz się, że będzie zbytnio narażona na szkodliwe warunki atmosferyczne – wybierz wersję PREMIUM.
Markiza PREMIUM – postaw na jakość!
Każda prezentowana tu osłona zewnętrzna ma poszycie hydrofobowe, odbijające promieniowanie UV. Markiza tarasowa w kasecie PREMIUM wyposażona jest również w specjalnie wzmocnioną konstrukcję aluminiową, pomalowaną proszkowo oraz lakierowaną. Roletą steruje się mechanicznie przy pomocy korby wysuwająco/zwijającej.
Osłona zewnętrzna pozwala ochronić mieszkanie przed upałem bez generowania dodatkowych kosztów stałych. Dzięki odpowiedniej impregnacji na długi czas zachowuje swoje walory estetyczne. Pozwala na to aluminiowa kaseta, do której zwijany jest materiał – rura nawojowa z tkaniną. Ta ostatnia jest bowiem w pełni zabezpieczona przed działaniem różnych czynników zewnętrznych. Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli przedłużyć żywotność rolety, zamów jeden z dostępnych tu produktów! Sprawdź funkcjonalność modeli, jakie oferuje nasz sklep internetowy!

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą markiz elektrycznych w wersji PREMIUM

Jest 98 produktów.

Aktywne filtry