Markizy tarasowe i balkonowe 450x300

Jeśli chcesz zapewnić sobie skuteczną ochronę przeciwsłoneczną i obniżyć temperaturę w mieszkaniu, zdecyduj się na markizy balkonowe lub tarasowe. Prowadzony przez nas sklep internetowy oferuje Ci osłony zewnętrzne w różnorodnej gamie wzorów, kolorów i rozmiarów. Wykonane są z materiałów wodoodpornych, zaimpregnowanych oraz zabezpieczonych przed działaniem promieni słonecznych.

450x300 cm to jeden z wymiarów, w jakich możesz zamówić nasz produkt. To przykład sporej wielkości zadaszenia, dającego zacienie na dużych przestrzeniach. Prezentowana w tym rozmiarze osłona zewnętrzna STANDARD sterowana jest mechanicznie za pomocą korby wysuwająco/zwijającej.

Markiza tarasowa czy balkonowa pozwala wykorzystać jeszcze lepiej funkcję użytkową miejsc, w których jest montowana. Powiększa mieszkanie o dodatkową przestrzeń, w której możesz pozwolić sobie na komfortowy wypoczynek bez względu na padający deszcz lub nadmierne nasłonecznienie.

Przejrzyj wzorniki udostępniane w naszym sklepie internetowym i dopasuj deseń tak, aby jednocześnie nie zaburzał estetyki budynku.

Jest 13 produktów.

Aktywne filtry