Markizy tarasowe 400x300 w kasecie

Osłona przed słońcem i deszczem w wersji premium? Jako producent markiz proponujemy rozwiązanie, które zadowoli Cię pod każdym względem. W tej kategorii dostępne są osłony tarasowe i balkonowe o wymiarach 400 x 300 cm. Nadają się do montażu w miejscach pozbawionych zadaszenia. Produkty można zainstalować do ściany lub sufitu. Rozwiązanie to przypadnie do gustu tym, którzy cenią nie tylko trwałe, ale i nowoczesne rozwiązania. W przypadku, gdy osłona nie jest potrzebna, można zwinąć materiał do specjalnej półkasety.

Markiza tarasowa lub na balkon od producenta

Wiemy, jak zróżnicowane potrzeby mają nasi klienci. Dlatego w ofercie dostępne są balkonowe i tarasowe markizy premium w kilku wzorach i kolorach do wyboru. Część osłon o wymiarach 400 x 300 cm nawiązuje wyglądem do zadaszeń w klasycznym stylu - eleganckie paski przywodzą na myśl atmosferę Lazurowego Wybrzeża. Proponujemy też tkaniny jednolite, w modnych pastelowych odcieniach. Ostateczny wybór zależy od indywidualnych preferencji. Zachęcamy do zakupów, a w razie dodatkowych pytań - kontaktu z naszymi doradcami.

Markiza tarasowa 400x300 w kasecie

Markizy, które znajdziesz w tej kategorii, różnią się wzorem poszycia, jednak ich parametry techniczne są właściwie identyczne. Każda markiza tarasowa 400x300 w kasecie ma kilka istotnych cech:

  • możliwy montaż ścienny lub sufitowy, jeśli nad balkonem czy tarasem znajduje się częściowe zadaszenie,
  • możliwość regulacji rozwinięcia materiału — w słoneczne dni albo kiedy pada deszcz, może całościowo osłaniać strefę wypoczynkową na tarasie, natomiast kiedy nie jest potrzebna, można ją zwinąć do kasety,
  • tkanina poliestrowa impregnowana i zabezpieczona przed promieniowaniem UV — oznacza to, że nie przepuszcza wody opadowej i chroni przed delikatnym, letnim deszczem, a do tego jest odporna na blaknięcie kolorów pod wpływem ekspozycji na słońce. Zachowuje idealną kondycję w każdych możliwych warunkach pogodowych;
  • opiera się na specjalnie wzmocnionej konstrukcji aluminiowej malowanej proszkowo i dodatkowo lakierowanej,
  • możliwość sterowania mechanicznego, regulowany wysięg.

Wybierz idealną markizę tarasową 400x300 w kasecie do swojego domu!

Jest 14 produktów.

Aktywne filtry