Markizy tarasowe i balkonowe standard

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz m.in. markizy Tramonto w wersji STANDARD, które przeznaczone są do montażu pod różnego rodzaju zadaszeniami jak: podbitka dachu, końcowa część sufitu tarasu lub balkonu. Jest to najprostszy rodzaj markizy – ale zarazem najtańszy i najmniej skomplikowany. Możesz ją zamówić w różnym wymiarze. Sprawdź, jakie rozmiary dostępne są w naszym asortymencie lub zleć nam wykonanie indywidualnego.
Gdy zwiniesz materiał w prezentowanych tu modelach, pozostanie on nadal widoczny – niczym nieosłonięty. Jeśli Twoja markiza balkonowa lub tarasowa będzie faktycznie zamontowana pod choćby niewielkim zadaszeniem, bez bezpośredniego kontaktu z deszczem, śniegiem czy pyłem – wybierz wersję STANDARD.
Zamów markizę na swój taras lub balkon!
Proponowane przez nasz sklep internetowy produkty ustawisz pod odpowiednim kątem, dzięki czemu markiza tarasowa czy balkonowa osłoni całą powierzchnię, bez względu na położenie słońca. W ten sposób możesz powiększyć swoje mieszkanie o zewnętrzny kącik, w którym komfortowo odpoczniesz nawet w najgorętsze dni!
Dostępne tu osłony zewnętrzne – poza tym, że są estetycznie zaprojektowane – zapewnią Ci efektywnie ochłodzenie domu. Jest to możliwe dzięki temu, że rolety nie dopuszczają do zetknięcia promieni słonecznych z szybą.
Jeśli myślisz o tym, aby popołudniową sjestę czy chwile wytchnienia spędzać w komfortowych warunkach w miejscu chronionym przed słońcem i deszczem, wybierz markizy balkonowe lub tarasowe z naszego sklepu internetowego!

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą markiz elektrycznych w wersji STANDARD

Jest 91 produktów.

Aktywne filtry